Skip to main content

V tuto překrásnou vánoční dobu, kdy většina z nás spojuje síly a pomáhá těm, kteří potřebují naši podporu, jsme se v Účetní na 1 rozhodli být světlem v životech těch nejmenších. Letos jsme se angažovali ve prospěch Dětského domova Charloty Masarykové ve Zbraslavi a jsme nesmírně hrdí na výsledek naší společné snahy.

Na začátku adventu jsme vás oslovili s prosbou o pomoc a dobrovolné příspěvky na podporu dětí, které potřebují lásku a péči. Vaše odezva byla neskutečná, a za to vám patří náš upřímný dík.

Dětský domov Charlotty Masarykové poskytuje komplexní péči pro děti v několika různých zařízeních, a s vaší pomocí jsme mohli přispět k jejich pohodlí a bezpečí. Vaše štědrost se promítla do konkrétních čísel, a tak s radostí oznamujeme, že jsme společně vybrali úctyhodnou částku 44 147 Kč.

Věříme, že tato částka bude pro Dětský domov Charloty Masarykové velkou pomocí při zajišťování lepších podmínek a vzdělání pro děti, které se tam nacházejí. Každý z vás, kdo přispěl, je součástí tohoto krásného příběhu solidarity a laskavosti.

Chtěli bychom také jménem celého týmu poděkovat našim klientům, kteří se do sbírky zapojili:

  • Veronika Y., Nadiya K., Alexander R., Antonaus B., Mykhailo V., Mykola S., Mykola R., Vitalii S., Roman Ch., Vasyl K., Myroslava H., Yuriy N., Ievgen T., Mariya K., Yaroslav P., Mykola K., Vasyl P., Mykola K., Ing. Petr B., Serhii B., Inna K., Ihor K., Mykhailo Ch., Ivan Ch.

Děkujeme vám za to, že jste s námi vytvořili radost ze sdíleného dobra a že jste našimi klienty. Přejeme vám úspěšné zakončení tohoto roku, spokojené Vánoce a šťastný vstup do nového roku. Srdce nám tepá radostí, že jsme mohli společně udělat něco krásného pro ty, kteří to potřebují. Vaše dobročinnost nás inspiruje a těšíme se na další společné projekty.

Tým Účetní na 1

Upozornit
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Rádi bychom znali vaše názory, prosím, komentujtex